• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Tehnička podrška » Vaši problemi vezani za bioskop » Pomoć oko filmova i plejera
Pomoć oko filmova i plejera
Datum: Subota, 23/Jul/2016, 17:49 | Post # 1
Prvo da vas napomenem da sadržaj ne mozete gledati ukoliko imate instaliran adblock.
Oni koji su ga rucno instalirali znace i da ga deinstaliraju, a oni koji koriste noviju verziju Opere treba da urade kao na slici ispod.

Naime,nova Opera pretrazivac ima u sebi ugradjen adblock koji morate deaktivirati kako bi mogli da gledate filmove i serije,a to cete uraditi kao na slici:

Ukoliko vam neki plejer ne radi a ne pise da je obrisan, pokusajte da promenite pretrazivac ili ocistite kes! 

U ponudi je do 4 plejera.
Svaki plejer ima prevod, ako ga ne prikazuje potrebno ga je ukljuciti na CC.

Dodaci: 7684865.png(273.9 Kb) · 9073649.png(155.3 Kb) · 3400107.png(358.2 Kb) · 1090152.png(201.3 Kb) · 8077338.png(220.4 Kb)
Admin Offline
91 post
Reputacija: 4
Pokloni: 18
Administrator
Datum: Ponedeljak, 25/Nov/2019, 23:17 | Post # 2
Usled gasenja velikih hosting servisa poput openload-a i ostalih, postoji mogucnost da gledate filmove putem alternativnog plejera. Koriscenje je vrlo lako a u slikama cemo vam jos vise olaksati. Morate se registrovati na opensubtitles.org da bi koristili prevode. Mozete se ulogovati preko naseg naloga na kojem je korisnicko ime i lozinka - Ulozinka. Pratite uputstvo ispod.

Dodaci: 5025941.png(605.0 Kb) · 3649745.png(262.5 Kb) · 3435596.png(273.2 Kb) · 4303528.png(287.1 Kb)

Good things come to those who wait!
delikates Offline
13346 postova
Reputacija: 91
Pokloni: 137
Forum Moderator
Datum: Cetvrtak, 08/Apr/2021, 14:19 | Post # 3
Samo bih da obavestim sve zainteresovane o problemu koji nema nikakve veze sa ovim sajtom,
ali se možda još nekome dogodio:
Pre 3 dana, NetuTV plejer je privremeno bio van fiunkcije. Kada je svima (ili bar većini) proradio,
kod mene nije. Uprkos svim pokušajima da gledam filmove ili serije na tom plejeru, dobijam obaveštenje:
waaw.to is blocked ili hqq.to is blocked.
Kada odem direktno na ove sajtove, dobijam informaciju da je moja IP adresa blokirana:
Error 1006 Ray ID: 63cb5a5cf93c2c22 • 2021-04-08 12:03:32 UTCAccess denied
What happened?The owner of this website (waaw.to) has banned your IP address (...)
Takođe, ni pored svih pokušaja (čišenja, resetovanja rutera, isključivanja svega na 8 sati...), nismo uspeli da promenimo IP adresu mog kompa, koja je trenutno blokirana...
Ne znam šta dalje, obratila sam se servisu svog internet-provajdera, sa zahtevom da mi promeni IP adresu.
Još mi nisu rešili problem...

Added (09/Apr/2021, 11:10)
---------------------------------------------
Sad je sve sređeno. Provajder mi je isključio internet na pola sata, IP je promenjena,
tako da sad sve radi normalno...

Četiri sporazuma sa sobom: Besprekorno koristi svoju reč. Ništa nemoj shvatati lično. Nemoj stvarati pretpostavke. Uvek učini sve što možeš.
Profil Cover
strelac online
8153 posta
Reputacija: 111
Pokloni: 152
Forum Moderator
Datum: Petak, 09/Apr/2021, 16:21 | Post # 4
delikates, ovo je neverovatno što ti se desilo a nije nemoguće da i neko drugi doživi isto.
Znači jedini lek je provajder.
Dobro si najzad to sredila i hvala što si podelila iskustvo sa nama  hi

https://www.youtube.com/watch?v=NRPIr2t0Gyo
https://www.youtube.com/watch?v=g1ED00ye5oU
Толеранција је добра али не и према нетолерантнима!
delikates Offline
13346 postova
Reputacija: 91
Pokloni: 137
Forum Moderator
Datum: Petak, 09/Apr/2021, 19:42 | Post # 5
strelac, sigurno to nije jedini lek, ali mislim da je najmanje škodljiv za one koji baš nisu stručnjaci
za ovakve intervencije, pošto može da se desi da nešto drugo pokvare  biggrin

Četiri sporazuma sa sobom: Besprekorno koristi svoju reč. Ništa nemoj shvatati lično. Nemoj stvarati pretpostavke. Uvek učini sve što možeš.
Profil Cover
Forum » Tehnička podrška » Vaši problemi vezani za bioskop » Pomoć oko filmova i plejera
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: